Aktualności

Bieżące informacje dotyczące kopleksu Strzeszynek

Seniorzy w akcji

Kochani Seniorzy! Wierzymy, że aktywność fizyczna i umysłowa to klucz do zdrowia i pełnego życia, bez względu na wiek. Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych na terenie miasta Poznania, które wystartują już w lutym 2024!


Ograniczenia na plaży w Strzeszynku

Od środy 6 września do piątku 8 września w sąsiedztwie kąpieliska Strzeszynek będzie odbywała się impreza zamknięta. W tym czasie nie będzie można korzystać m.in. z pomostu przy kąpielisku i terenu bezpośrednio przylegającego do plaży.


Lato z POSiR za nami

Tysiące poznaniaków skorzystały z letniej oferty sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej przygotowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Popularnością cieszyły się pływalnie letnie, kąpieliska, ale także półkolonie, wycieczki i spływy kajakowe oraz cykl koncertów #NaFalach.


Koniec sezonu na poznańskich kąpieliskach

Czwartek 31 sierpnia to ostatni dzień sezonu kąpielowego w Poznaniu. Tegoroczne lato na miejskich kąpieliskach upłynęło bez groźnych wypadków i utonięć. Poznaniacy mogli wypoczywać pod czujnym okiem ratowników prawie trzy miesiące.


Jak dojechać do Strzeszynka na koncerty #NaFalach?

Do końca cyklu na Na Falach zostały jeszcze 3 koncerty - 18, 19 i 25 sierpnia. We wszystkie te dni wzmocniona zostanie komunikacja autobusowa zarówno przed, jak i po imprezach. Warto wybrać się też wcześniej nad Strzeszynek, żeby zdążyć na występy artystów.


Sierpniowe koncerty #NaFalach 2023

Przed nami kolejna odsłona wakacyjnego cyklu koncertów #NaFalach. W sierpniu nad Jeziorem Strzeszyńskim wystąpią: Kamil Bednarek, Rahim i Fokus oraz Fisz Emade Tworzywo. Wstęp jest bezpłatny.


Pierwszy muzyczny weekend #NaFalach za nami

Dagadana, Mela Koteluk i Kwadrofonik, a także Zalia i Matylda/Łukasiewicz pięknymi występami otworzyli tegoroczny cykl koncertów #NaFalach. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego weekendu #NaFalach. Muzyczne lato w Poznaniu rozpoczęło się na dobre.


Pierwszy muzyczny weekend #NaFalach

DagaDana, Mela Koteluk oraz Kwadrofonik otworzą cykl koncertów #NaFalach już w piątek, 30 czerwca. Na pierwszy muzyczny weekend Miasto Poznań zaprosi melomanów nad Jezioro Maltańskie. Wszystkie koncerty #NaFalach są bezpłatne.