Kompleks sportowy Golęcin

Obiekty na Golęcinie

Golęcin oferuje szeroki wybór atrakcji dla miłośników zmagań żużlowych, lekkiej atletyki, tenisa ziemnego czy futbolu amerykańskiego. Wybierz interesujący Cię obiekt i przejdź do szczegółowych informacji na jego temat.

przewijanie w poziomie - podpowidź

Boisko - widok ogólny

Boiska piłkarskie

Golęcin

Zespół boisk ze sztuczną i naturalną murawą przeznaczonych dla rozgrywek piłki nożnej, rugby oraz futbolu amerykańskiego.

Salka konferencyjna - widok ogólny, ławki, rzutnik

Sala konferencyjna

Golęcin

Sala konferencyjna znakomicie nadająca się do organizacji szkoleń, konferencji oraz bankietów. W zależności od aranżacji wnętrza, może pomieścić do 50 osób.

Stadion lekkoatletyczny

Stadion lekkoatletyczny

Golęcin

Pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny, którego trybuny mieszczą łącznie 3500 osób.

Stadion żużlowy

Stadion żużlowy

Golęcin

Stadion żużlowy na Golęcinie, z boiskiem do futbolu amerykańskiego. Na trybunach jest 6275 krzesełek oraz 2000 miejsc stojących.

Korty tenisowe

Korty tenisowe

Golęcin

Największy w Poznaniu kompleks tenisowy. Na miłośników tego sportu czeka 12 kortów, w tym kilka krytych.

Noclegi Golęcin

Noclegi Golęcin

Golęcin

Obiekt położony w zacisznej okolicy Lasu Golęcińskiego, blisko Jeziora Rusałka, dysponujący 22 pokojami – w tym 16 pokoi jednoosobowych, 4 pokoje dwuosobowe oraz dwa apartamenty.

Poczuj sportowe emocje
oglądając zmagania najlepszych.

Kompleks zwany potocznie "Golęcinem" zlokalizowany jest w północno-zachodnim klinie zieleni Miasta Poznania. Oferuje pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny z widownią na 3000 miejsc oraz stadion żużlowy na ponad 8000 miejsc, z boiskiem do futbolu amerykańskiego. dbywają się tu zawody, w których udział biorą zarówno sportowcy wyczynowi jak i amatorzy.

Na terenie Oddziału położony jest Park Tenisowy z dziesięcioma kortami (otwartymi i krytymi) oferujący całoroczną możliwość gry na kortach – zarówno ceglastych jak i pokrytych sztuczną trawą. Bliskość jeziora Rusałka i pięknych terenów okalających stwarza możliwość różnych form rekreacji – tej pieszej jak i rowerowej.

Golęcin Golęcin
Golęcin Golęcin

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Noclegi Golęcin

tel. 61 847 70 34
e-mail:

Recepcja jest czynna w godzinach od 7:00 do 22:00.

bieżnia