Platforma zakupowa

Platforma zakupowa

Szanowni Państwo,

ze względu na wprowadzenie obowiązkowej elektronizacji procedur związanych z wyborem Wykonawców realizujących zamówienia publiczne o wartości powyżej 130 000,00 zł, udostępniamy Państwu Platformę zakupową. Będzie to podstawowe narzędzie komunikacji z Wykonawcami w trakcie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonych zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. Z 2019 r., poz. 2019 ze zmianami).

Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Aby składać oferty, nie muszą Państwo zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/pn/posir_poznan. Zachęcamy jednak do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców, gdyż dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedynym wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty, jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome.

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn – pt od 8:00 do 17:00).

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Platforma zakupowa