Plakat POSiR OPEN Lato 2021

Dobra wiadomość dla pasjonatów tenisa ziemnego. Rozpoczynamy zapisy na drugą edycję cyklu Turniejów Tenisa Ziemnego POSiR OPEN Lato 2021. Na kortach Oddziału Rataje POSiR na Os. Piastowskim rywalizować będą pary deblowe oraz miksty. Pierwszy z turniejów już w lipcu.

Udział w turniejach wzorem zeszłego roku mogą wziąć pełnoletnie kobiety i mężczyźni. Zaplanowano osobny turniej deblowy dla kobiet, mężczyzn oraz par mieszanych. Zawody rozegrane zostaną na czterech kortach o nawierzchni ziemnej. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodniczek/ów poszczególnych turniejów!

Program

  • 10 lipca – turniej deblowy męski – wyniki (PDF)
  • 11 lipca – turniej deblowy żeński – wyniki (PDF)
  • 7 sierpnia – turniej deblowy par mieszanych (miksty) – wyniki (PDF)

Nagrody

Pula nagród w każdym turnieju wynosi 1.000 zł. Przewidziano również nagrody rzeczowe oraz trofea sportowe. Dodatkowo uhonorowani zostaną MVP – czyli najlepsze/si zawodniczki/cy poszczególnych rozgrywek.

Pula nagród finansowych, w każdym z turniejów podzielona zostanie następująco:

  • 1 miejsce – 600 zł dla pary
  • 2 miejsce – 400 zł dla pary

Pakiety startowe

W skład pakietów startowych dla wszystkich uczestniczek i uczestników turniejów wchodzi: okolicznościowa koszulka, ciepły posiłek oraz napoje.

Zapisy

Ze względu na obecna sytuację związana z COVID-19 zapisów można dokonywać wyłącznie mailowo na adres

Zgłoszenie jest możliwe wyłącznie za pomocą wypełnionego, podpisanego i zeskanowanego Formularza zgłoszeniowego (PDF) – oryginał formularza będzie wymagany w dniu turnieju.

Następnie po potwierdzeniu przez Organizatora faktu zapisu danej pary na turniej, Organizator prześle mailowo instrukcję jak dokonać opłaty startowej.

Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 16 par. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 100 złotych od osoby za każdy turniej, płatna przelewem po mailowym potwierdzeniu zapisu na dany turniej przez Organizatora. Po wyczerpaniu limitu miejsc na dany turnieju, zapisy prowadzone będą na listę rezerwową.

Lokalizacja

Korty tenisowe POSiR Oddziale Rataje, os. Piastowskie 106A w Poznaniu.

Regulamin

Przed wzięciem udziału w cyklu należy obowiązkowo zapoznać się z Regulaminem rozgrywek (PDF). Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przez organizatora.

Zapraszamy serdecznie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na .

Zapraszamy również na nasze wydarzenia na Facebooku oraz stronie POSiR

Organizatorzy

  • Miasto Poznań
  • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

Partnerzy

fortuna
gehwol
miralex
Nostro Cafe