Aktualności

Bieżące informacje dotyczące kopleksu Kiekrz

Lato z POSiR za nami

Tysiące poznaniaków skorzystały z letniej oferty sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej przygotowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Popularnością cieszyły się pływalnie letnie, kąpieliska, ale także półkolonie, wycieczki i spływy kajakowe oraz cykl koncertów #NaFalach.


Koniec sezonu na poznańskich kąpieliskach

Czwartek 31 sierpnia to ostatni dzień sezonu kąpielowego w Poznaniu. Tegoroczne lato na miejskich kąpieliskach upłynęło bez groźnych wypadków i utonięć. Poznaniacy mogli wypoczywać pod czujnym okiem ratowników prawie trzy miesiące.


Zapraszamy na kąpieliska miejskie!

W sobotę 3 czerwca startują miejskie kąpieliska. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zorganizują je nad Rusałką, Jeziorem Strzeszyńskim oraz Jeziorem Kierskim, które jako jedyne w Poznaniu posiada aż dwa kąpieliska (Plaża Smocza – Krzyżowniki oraz Plaża Parkowa w Kiekrzu).


Sportowy weekend na obiektach POSiR!

Puchar Świata w Kajakarstwie, starcie PSŻ Poznań w eWinner 1 lidze oraz zawody Mysza Surf Cup na Jeziorze Kierskim to sportowe propozycje, na które zapraszamy przez cały weekend na obiekty POSiR.


Mysza Surf Cup na Jeziorze Kierskim!

W dniach 27 – 28 maja na terenie klubu „Szkwał” w sąsiedztwie Plaży Parkowej odbędą się regaty Mysza Surf Cup. Do udziału zgłosiło się kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z całej Polski.


Kiekrz - możliwość zaparkowania na terenie byłego ośrodka Policji

W czasie remontu prowadzonego w okolicach dworca Kiekrz Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, mieszkańcy przesiadający się w tym miejscu na pociąg mogą zostawić swoje auta na administrowanym przez POSiR terenie dawnego ośrodka policyjnego przy ul. Chojnickiej.


Wyniki bramki pomysłów POSiR

Dokładnie 3 miesiące temu Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji uruchomiły Bramkę Pomysłów – narzędzie internetowe, dzięki któremu poznaniacy mogą zgłaszać swoje pomysły na ulepszenie działalności poznańskich obiektów sportowo-rekreacyjnych. Jakie pomysły przedstawili mieszkańcy? Które zrealizowaliśmy lub będziemy realizować? O tym poniżej.


Mysza Surf Cup na Jeziorze Kierskim

Ruszyły zapisy do udziału w II Edycji Amatorskiej Wind/Wing Surf Ligi Mysza Surf Cup. Regaty Windsurf, Wind Foil, Wing Foil, SUP odbędą się w weekend 21-22 maja w ośrodku „Szkwał” przy ul. ks. E. Nawrota w Kiekrzu w bezpośrednim sąsiedztwie Plaży Parkowej.