Fani na koncercie #Nafalach.

W piątek na scenie pojawi się debiutująca w cyklu formacja Mitch&Mitch. W jej skład wchodzą fantastyczni muzycy polskiej sceny alternatywnej oraz jazzowej. Współpracowali z wieloma znakomitymi polskimi artystami, jak Zbigniew Wodecki, a także z muzykami z całego świata, takimi jak Felix Kubin czy Igor Krutogolo. “Mitche” znani są z chwytliwych melodii, ciepłych brzmień i porywających rytmów. Swoim koncertem w piątek, 12 lipca, z pewnością zachwycą poznańską publiczność.

Dzień później, w sobotę 13 lipca, na strzeszyńską scenę wkroczy zespół Mikromusic, który drugi raz zagości #Nafalach. W tym roku z pewnością nie zabraknie hitów takich jak: „Takiego chłopaka”, „Tak mi się nie chce” czy najnowszego singla zespołu „Nie biłeś się nigdy o mnie”. To będzie piękny wieczór z melancholijnymi tekstami i nieszablonowymi aranżacjami.

- Bardzo cieszy nas każdy powrót do Poznania, to absolutnie magiczne miasto. Zawsze kiedy tam wracamy dzieją się magiczne rzeczy. Tym razem wystąpimy nad Jeziorem Strzeszyńskim, co w założeniu już przynosi pełno pozytywnych skojarzeń. Będzie wyjątkowo - mówi Natalia Grosiak, założycielka i wokalistka zespołu.

Koncerty - zarówno w piątek, jak i w sobotę, rozpoczynają się o godz. 20.00. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny. 

Dojazd na koncerty

Na wydarzenie najlepiej wybrać się rowerem lub komunikację miejską. W celu ułatwienia uczestnikom imprez dojazdu i powrotu do domu.

ta zostanie tego dnia wzmocniona na liniach nr 146, 160 oraz 195. 

  • na linii 146 kursy do i ze Strzeszynka wykonywane będą do godz. 23:00,
  • na linii 160 wszystkie kursy w godz. 18:00 - 23:00 wykonywane będą do i ze Strzeszynka,
  • na linii 195 wykonane zostaną dwa dodatkowe kursy - autobusy pojadą z Ogrodów o godz. 21:30 i 22:30. Po zakończeniu koncertów zabiorą uczestników z powrotem.

Służby Nadzoru Ruchu MPK Poznań będą na bieżąco regulowały odjazdy ze Strzeszynka w przypadku skumulowania się pasażerów lub przedłużenia koncertu. 

Dla zmotoryzowanych we współpracy z Fundacją Wspólny Nurt organizatorzy przygotowali specjalne dodatkowe miejsce parkingowe na terenie Scout Campu przy ulicy Koszalińskiej 32. Koszt pozostawienia pojazdu to 20 złotych niezależnie od czasu postoju. Można płacić gotówką, jak i elektronicznie. 

W dniu koncertu warto przyjechać na strzeszyńską plażę nieco wcześniej. Przed samym wydarzeniem przy wjeździe na Kąpielisko Strzeszynek mogą się tworzyć korki. 

Więcej informacji o cyklu znajduje się na stronie cyklu #NaFalach

nafalach mapka grafiki

nafalach mapka grafiki2